678D108M050FV5J datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    678D108M050FV5J
  • Производитель
    Sprague Electric
  • Описание
    Sprague Electric 678D108M050FV5J Product Category: Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded Capacitance: 1000 uF Tolerance: 20 % Voltage Rating: 50 V Operating Temperature Range: - 55 C to + 105 C Termination Style: Radial Case Diameter: 18 mm Case Length: 40 mm Lead Spacing: 7.5 mm Product: High Temp Electrolytic Capacitors Series: 678D Factory Pack Quantity: 1